Odzyskiwanie danych

Jedną z naszych specjalności oprócz doraźnej pomocy jest projektowanie stron www i odzyskiwanie danych z komputerów, notebooków (laptopów), kart pamięci flash, dysków przenośnych oraz pendrive’ów.

odzyskiwanie danych

W Naszej ofercie odzyskiwania danych znajdziesz:
– odzyskiwane danych z dysków twardych ATA/SATA – 2,5 i 3,5 cala
– odzyskiwanie zdjęć, dokumentów (Word, Excel, Power Point etc)
– odzyskiwanie kontaktów i ustawień programów pocztowych
– odzyskiwanie zdjęć z kart pamięci SD, CF, MMC, MMS i innych
– odzyskiwanie skasowanych danych
– odzyskiwanie danych po sformatowaniu lub/i skasowaniu dysku
– odzyskiwanie nadpisanych danych
– odzyskiwanie danych z uszkodzonych sektorów

Czas w takim przypadku jest bardzo ważny. Im dłuższa jest zwłoka tym istnieją mniejsze szanse ze dane z Twoje dysku zostaną odzyskane.

Jeśli zauważyłeś, że Twój dysk dziwnie pracuje, podejrzewasz, że dane zostały usunięte lub usunąłeś dane przez przypadek nie ma co wpadać w panikę, bardzo ważną rzeczą jest, żeby nie używać dalej danego nośnika (dysku, pendriva, etc).

Urządzenie lub dysk należy wyłączyć i skontaktować się z Naszym serwisem. Próby dalszego używania urządzenia lub samodzielnego odzyskiwania danych mogą utrudnić, a wręcz uniemożliwić odzyskanie Twoich danych.

Odzyskujemy dane z wszystkich dysków i nośników z urządzeń PC:
– dyski twarde ATA/SATA – 2,5 i 3,5 cala,
– karty do aparatów cyftowych (SD, MMC, MC, CF, MS)
– i inne

Oto kilka ważnych wskazówek, co należy w takim przypadku zrobić:

1. Jeśli do utraty danych (plików, zdjęć etc) doszło na komputerze, z którego aktualnie czytasz te informacje zadzwoń pod numer telefonu +48 601 – 180 – 293 wyłącz komputer, a jeśli to notebook/laptop wyjmij dodatkowo baterię.

2. Zapisz wszystkie informacje jakie pamiętasz (nazwę katalogu lub pliku), który chcesz odzyskać, jaki masz system operacjny i w jaki sposób doszło do utraty danych (przypadkowe skasowanie, upadek, zalanie) oraz wszystko to co wydaje Ci się istotne.

3. Jesli Twój dysk dziwnie sie zachowuje – długo odczytuje dane, wydaje dziwne odgłosy typu: stukanie, chrobotanie, klikanie – wyłącz natychmiast komputer.

4. Dostarcz do nas nośnik, z którego chcesz odzyskać dane (wcześniej kontaktując sie z nami)

5. Jak tylko nośnik/napęd do nas dotrze od razu przystąpimy do analizy danych i dostaniesz informację o stanie nośnika i jego danych. Wtedy podejmiesz decyzję dotyczącą odzyskiwania Twoich danych.

Komentowanie wyłączone.

Blitzy Theme & Wordpress PL